: God's Gamble : Revenge's Poisionous Game :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Aegon

+2
Aura Kyndra Bianchett
Aegon Negrenia
6 posters
YazarMesaj
Aegon Negrenia
Kütüphane Görevlisi
 Kütüphane Görevlisi
Aegon Negrenia

Aegon Empty
MesajKonu: Aegon   Aegon Kilitt11Perş. Haz. 23, 2011 10:27 pm

Aegon Kellan_Lutz_266
    & Aegon Negrenia;
    & İtalyan bir papazın tek oğludur. Annesi de tıpkı babası gibi inançlı bir kadındı.
    & Annesi Aegon'un onuncu doğum gününde kasabaya gelen bir hırsız tarafından öldürüldü. Hırsız kısa sürede şerif tarafından yakalanmasına rağmen Aegon kasabaya bir daha katlanamadı.
    & Evi terk ettiğinde kısa bir süreliğine gece klübünde çalışmak zorunda kaldı; ama çalıştığı her gün defalarca tanrıya bağışlanmak için yalvardı.
    & Sonnunda buna dayanamayarak kilisenin bulduğu bir kütüphanede çalışmaya başladı. Kısa süre içinde bir elf profesör'le tanışarak akademide görev aldı.
    & Yaşı çok genç olmasına rağmen çok bilgilidir.
    & Elfleri, büyücüleri, hatta vampirleri görmesine karşın hala tanrıya sadakatle bağlıdır. Hıristiyanlığın kutsal olduğuna inanmaktadır. Öğrenciler bu büyük inancı yüzünden onunla çok dalga geçerler.
    & Sessizdir ve çok sönük bir karakteri vardır. Çok yakışıklı olmasına karşın bunu fark eden kızlardan dahi çekinir.
    & Yaşına rağmen hala bakirdir. İleride kilise tarafından kabul görecek bir eş bulup kendini ona adamak gibi bir hayali vardır.

Aegon Kellan_Lutz_267
    & Aradıklarım;
    & İleride kilise tarafından kabul görecek bir eş hayalini suya düşürecek bir öğrenci bayan arıyorum. Irkları farklı olduğundan kilisenin onu kabul etmeyeceğini düşünür; ama ona aşık olmaktan kendini alamaz. Bu saf bir sevgidir. Bu kurgu için daha zaman var ama.
    & Onun yakışıklılığı yüzünden ona yavşayan kız öğrenciler arıyorum. Elf olması daha muhtemel, sonuçta elf okulunda çalışmaktayım. Genede ırk fark etmez.
    & Beni akademiye aldıran elf profesör. Ona büyük bir saygı besliyor ve bazı konularda sohbet etmeyi çok seviyor. Ondna öğrenecek çok şeyi var.
    & Onun inancıyla ve bayanlara karşı çekincesiyle alay eden öğrenciler.
    & Bu çok değişik bir kurgu şimdi aklıma geldi. Bakir olduğunu öğrenip ilk bakirliğini bozma adına birbirleriyle iddaya girmiş kızlar. Bir çeşit aralarında ki oyun diyebiliriz.
    & Özel kurgular.

& Aura Kyndra Bianchett [Yeniden inanması için onunla dua ediyorum.]
& Léonard Golradir Aurel [Akademiye aldıran profesör]
& Brynja Zachwieja [Dalga geçen öğrenci]
& Józef [İyi anlaşamıyorlar.]

En son Aegon Negrenia tarafından Perş. Haz. 23, 2011 11:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Aura Kyndra Bianchett
Dansçı & Ourea Ajanı
Dansçı & Ourea Ajanı
Aura Kyndra Bianchett

Aegon Empty
MesajKonu: Geri: Aegon   Aegon Kilitt11Perş. Haz. 23, 2011 10:34 pm

Basit bir arkadaşlık falan olabilir. Kyndra da belli bir dini inancı olmasa da Tanrı'nın varlığına inanır, kiliseye giderdi. Küçük bir kızken ormanın ortasındaki taş kiliseye o içindeyken saldırıldı. Pencereler kırıldı, içerisi aleve verildi falan filan. Hiç tanışamadığı biri onu kolundan tutup kargaşanın göbeğinden çekti ve kurtardı. O zamandan beri de kendini suçlu hissettiği için Tanrıdan uzaklaşmış. Bu konuda konuşmuş olabilirler, ya da Aegon onun yine Tanrı'ya inanmasını sağlamaya çalışabilir. Hı, hatta onu kurtaran tip de olabilir.
Léonard Golradir Aurel
Xänaphia Müdürü & Kehanet Profesörü - Admin
Xänaphia Müdürü & Kehanet Profesörü - Admin
Léonard Golradir Aurel

Aegon Empty
MesajKonu: Geri: Aegon   Aegon Kilitt11Perş. Haz. 23, 2011 10:35 pm

& Beni akademiye aldıran elf profesör. Ona büyük bir saygı besliyor ve bazı konularda sohbet etmeyi çok seviyor. Ondan öğrenecek çok şeyi var.

Wink
Brynja Zachwieja
V. Sınıf Atheraux
V. Sınıf Atheraux
Brynja Zachwieja

Aegon Empty
MesajKonu: Geri: Aegon   Aegon Kilitt11Perş. Haz. 23, 2011 10:37 pm

Onun inancıyla ve bayanlara karşı çekincesiyle alay eden öğrenciler.
Mnemosyne Petridis
V. Sınıf Napaea
V. Sınıf Napaea
Mnemosyne Petridis

Aegon Empty
MesajKonu: Geri: Aegon   Aegon Kilitt11Perş. Haz. 23, 2011 10:38 pm

Aslında ilk kısım olabilir; ama daha erken dersen, başka bir yer de olabilir.
Aegon Negrenia
Kütüphane Görevlisi
 Kütüphane Görevlisi
Aegon Negrenia

Aegon Empty
MesajKonu: Geri: Aegon   Aegon Kilitt11Perş. Haz. 23, 2011 10:43 pm

Aura kurtaran olabileceğini sanmam daha 19 yaşında. ^^ Ama o konuda konuşurlar filan ve yeniden inanman için sana destek çıkar. Arkadaş olurlar yani.
Bahadır tabikiiğ.
Brynja ekliyorum.
Mnemosyne öğrenci alımındaki karakter başvuruna baktımda Aegon'a göre çok kindar ve öfkelisin. Yani ilk kısım olabileceğini sanmıyorum. Başka bir yer istersen kurgu konuşalım. ^^
Mnemosyne Petridis
V. Sınıf Napaea
V. Sınıf Napaea
Mnemosyne Petridis

Aegon Empty
MesajKonu: Geri: Aegon   Aegon Kilitt11Perş. Haz. 23, 2011 10:47 pm

Öyle iyi olsun, saf olsun falan görmeyince direk atladığım için, pardon. Başka düşünüyorum da, bulamadım sanırım.
Aegon Negrenia
Kütüphane Görevlisi
 Kütüphane Görevlisi
Aegon Negrenia

Aegon Empty
MesajKonu: Geri: Aegon   Aegon Kilitt11Perş. Haz. 23, 2011 10:50 pm

Aslında karakterin bu kadar dindar ve saf oluşundan çıkarılır diye düşündüm hani ondan yazmadım. Benim suçum. ^^ Hmm... Ne olabilir bilemedim bende pmden msnimi atayım belki konuşursak çıkabilir bir şeyler.
Józef
Elf Tarihi Profesörü - Faelnirv Sorumlusu
Elf Tarihi Profesörü - Faelnirv Sorumlusu
Józef

Aegon Empty
MesajKonu: Geri: Aegon   Aegon Kilitt11Perş. Haz. 23, 2011 10:53 pm

Bence, anlaşmasın Józef ve Aegon. Kavgalı değiller, ama aynı ortamda bulunduklarında birbirlerinden mümkün olduğunca uzak duruyorlar, meselaa meselaa.
Aegon Negrenia
Kütüphane Görevlisi
 Kütüphane Görevlisi
Aegon Negrenia

Aegon Empty
MesajKonu: Geri: Aegon   Aegon Kilitt11Perş. Haz. 23, 2011 11:08 pm

Ekliyorum.

Aegon
1 sayfadaki 1 sayfası