: God's Gamble : Revenge's Poisionous Game :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Hikmet-Hallitsija.

+4
Brynja Zachwieja
Lysanthir Dorian Ravionér
Julija Pavlova
Morcar
8 posters
YazarMesaj
Morcar
Gaia Ajanı & Fair Game Sahibi
Morcar

Hikmet-Hallitsija. Empty
MesajKonu: Hikmet-Hallitsija.   Hikmet-Hallitsija. Kilitt11C.tesi Haz. 25, 2011 8:12 pm

Ehm... Şey kendimi tanıtıyım dedim. Ben Hikmet, belki tanıyanlar vardır. Tanımayanlar için özet geçelim. PS programına taparım. Başta söyleyeyim bunu. Neyse 18 yaşındayım, Şükürler olsun ki bir sene geç yazılanlar kulübündeyim. Seneye olacak sınav bizim için. Neyse sayısalcıyım. Basketbol tutkunuyumdur. Miami Het aşktır der geçerim. Futbol olarak aşırı derecede Barça taraftarıyım. Hani laf edersiniz kavga çıkaran taraftar ruhu vardır bende. Rammstein,BFMV,The Pretty Reckless,Linkin Park dinlerim. Onları şarkıları ile PS açıp çalışması ayrı oluyor ayrıca. Neyse zambak çiçeğini severim mesela. Aşırı bir hayvan sevgisi var bende. Ondan evde bremen mızıkacıları oluşturacak bir kadrom bile var. Eşek hariç tabi. Kedi, köpek ve kuş. Kedim daha yavru beyaz yeşil ve mavi gözlü van kedisi. Köpeğim Alman Kurdu olup fazla soğukkanlıdır. Bir de muhabbet kuşum var. Köpeğime ve kedime söz geçiren dominant bir dişi kendisi. Beyaz ve gri tüyleri var. Ve kafesinin kapısı kapandığında evdekilere büyük bir çığlık melodisi sunar. Neyse işte ben böyle birisiyim. Sıradan birisi işte. Herkese merhaba ^^.
Julija Pavlova
V. Sınıf Carya
V. Sınıf Carya
Julija Pavlova

Hikmet-Hallitsija. Empty
MesajKonu: Geri: Hikmet-Hallitsija.   Hikmet-Hallitsija. Kilitt11C.tesi Haz. 25, 2011 8:16 pm

Hikmet hoş geldin. İsmin oldukça tanıdık ya finikste vardın sanırım. Ela ben de What a Face
V.Sınıf Faelnirv
V.Sınıf Faelnirv

Hikmet-Hallitsija. Empty
MesajKonu: Geri: Hikmet-Hallitsija.   Hikmet-Hallitsija. Kilitt11C.tesi Haz. 25, 2011 8:17 pm

Hoşgeldin Hikmet ^^ Ben de Kadir. Umarım sitede iyi vakit geçirsin.
Morcar
Morcar

Hikmet-Hallitsija. Empty
MesajKonu: Geri: Hikmet-Hallitsija.   Hikmet-Hallitsija. Kilitt11C.tesi Haz. 25, 2011 8:25 pm

Julija Pavlova demiş ki:
Hikmet hoş geldin. İsmin oldukça tanıdık ya finikste vardın sanırım. Ela ben de What a Face
Evet vardım. Memnun oldum Ela ^^
Lysanthir Dorian Ravionér demiş ki:
Hoşgeldin Hikmet ^^ Ben de Kadir. Umarım sitede iyi vakit geçirsin.
Hoşbulduk. Umarım ^^.
Brynja Zachwieja
V. Sınıf Atheraux
V. Sınıf Atheraux
Brynja Zachwieja

Hikmet-Hallitsija. Empty
MesajKonu: Geri: Hikmet-Hallitsija.   Hikmet-Hallitsija. Kilitt11C.tesi Haz. 25, 2011 8:29 pm

Hoş geldin Hikmet, Gülsen ben de. *hikmet ismini çok seven gülsenin gözleri açılır*
Morcar
Morcar

Hikmet-Hallitsija. Empty
MesajKonu: Geri: Hikmet-Hallitsija.   Hikmet-Hallitsija. Kilitt11C.tesi Haz. 25, 2011 8:32 pm

Hoşbulduk ^^. Ayrıca takımını bende görünce böyle açıldı gözlerim *.*
Ramona Richella
Pyraxsion Müdiresi & Felsefe Profesörü
Pyraxsion Müdiresi & Felsefe Profesörü
Ramona Richella

Hikmet-Hallitsija. Empty
MesajKonu: Geri: Hikmet-Hallitsija.   Hikmet-Hallitsija. Kilitt11C.tesi Haz. 25, 2011 10:09 pm

Bana ps dersi vermesini beklediğim insaan. Hoş geldin, iyi oldu geldin. Very Happy Zeynep bu arada ben. *-*
Morcar
Morcar

Hikmet-Hallitsija. Empty
MesajKonu: Geri: Hikmet-Hallitsija.   Hikmet-Hallitsija. Kilitt11C.tesi Haz. 25, 2011 10:54 pm

Haha işte kraliçemiz *.* Yarın ders veririm sana ^^.
Neiltua Sooven
Savaş Sanatı Profesörü - Aethraux Bina Sorumlusu
Savaş Sanatı Profesörü - Aethraux Bina Sorumlusu
Neiltua Sooven

Hikmet-Hallitsija. Empty
MesajKonu: Geri: Hikmet-Hallitsija.   Hikmet-Hallitsija. Kilitt11Paz Haz. 26, 2011 12:00 am

Halit beeeeeeeeeeey. diyip kaçıyorum. ^^
Léonard Golradir Aurel
Xänaphia Müdürü & Kehanet Profesörü - Admin
Xänaphia Müdürü & Kehanet Profesörü - Admin
Léonard Golradir Aurel

Hikmet-Hallitsija. Empty
MesajKonu: Geri: Hikmet-Hallitsija.   Hikmet-Hallitsija. Kilitt11Paz Haz. 26, 2011 1:29 am

Toplu ders vermelisin bence Very Happy Ben de istiyorum, çünkü namını duyuyorum son günlerde Very Happy Buraya gelmene de çok sevindim, iyi vakit geçirmen dileğiyle ^^
Quillathe Lia Holimion
V. Sınıf Naina
V. Sınıf Naina
Quillathe Lia Holimion

Hikmet-Hallitsija. Empty
MesajKonu: Geri: Hikmet-Hallitsija.   Hikmet-Hallitsija. Kilitt11Paz Haz. 26, 2011 3:09 am

Hoşgeldin Hikmet. Dicle ben =) Demek milletin imzalarının altında yazan 'Hikmet şaheseri' tarzı yazılarda adı geçen senmişsin =DD Onlardan bir tanede ben isterim Razz Ve memnun oldum.
Morcar
Morcar

Hikmet-Hallitsija. Empty
MesajKonu: Geri: Hikmet-Hallitsija.   Hikmet-Hallitsija. Kilitt11Paz Haz. 26, 2011 2:53 pm

Neiltua Sooven demiş ki:
Halit beeeeeeeeeeey. diyip kaçıyorum. ^^
Ilgazzz *.*
Léonard Golradir Aurel demiş ki:
Toplu ders vermelisin bence Very Happy Ben de istiyorum, çünkü namını duyuyorum son günlerde Very Happy Buraya gelmene de çok sevindim, iyi vakit geçirmen dileğiyle ^^
Haha valla rpg sitelerinde baya ünlü oldum. Olabilir toplu ders verebiliriz ama şu aralar biraz zor. Böyle tek tek alabilirim sanırım Very Happy
Quillathe Lia Holimion demiş ki:
    Hoşgeldin Hikmet. Dicle ben =) Demek milletin imzalarının altında yazan 'Hikmet şaheseri' tarzı yazılarda adı geçen senmişsin =DD Onlardan bir tanede ben isterim Razz Ve memnun oldum.
Evet o takımların benim ^^. Yapabilirim ama şu aralar tişört tasarımına takmış durumdayım Very Happy

Hikmet-Hallitsija.
1 sayfadaki 1 sayfası