: God's Gamble : Revenge's Poisionous Game :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Hull / Hullegal

+2
Anetha Jaunés
Steffie Frannie Fitzroy
6 posters
YazarMesaj
Steffie Frannie Fitzroy
Giovanni Bina Sorumlusu & İksir ve Bitkibilim Profesörü
Steffie Frannie Fitzroy

Hull / Hullegal Empty
MesajKonu: Hull / Hullegal   Hull / Hullegal Kilitt11C.tesi Haz. 25, 2011 10:37 pm

Eheh pek yeni sayılmam bi sene olmuş eskimişim Very Happy

Ben Hülya.
96 doğumluyum, Balıkesirde yaşıyorum. Dört senedir rp yapıyorum, belki beş ama bırakıp döndüğüm çok oldu. Tanıyan insanlar çoktur ama pek iyi bir namım olduğunu söyleyemem çünkü insanlar kendi suçlarını başkalarına yıkmayı gerçekten seviyor. Bilen bilir, tanıyan genelde sever. Sıcakkanlı biriyimdir herkesle konuşmak kaynaşmak isterim. Yaşım dolayısıyla ergen sayılıyorum, ama kendimi ergen olarak görmüyorum. Rap müzik dinlemeyi seviyorum, ama metalde dinlerim, dinlemişliğim vardır. Kendi çapımda beatler yapmaya uğraşıyorum açıkcası daha yeni başladım eheh. 5 yıllık photoshop geçmişim var ancak bir yıl önce takım yapmayı bıraktığım için takımlarım kusulası. Türkçe'ye pek dikkat etmem ama emo değilim, sürekli insanlarla konuşurken "bende sana onu söylüyordum ama beni dinlemedin, tamam şimdi yazıyorum, merhaba ama ben şimdi çıkıyordum" tarzı Türkçe kasarak konuşan insanları antipatik bulurum. Tamam, Türkçe'ye sahip çıkmak lazım, konuşma-yazma dili farklı ama antipatik işte bence. Kemalistim, parti tutmuyorum çünkü bence bu ülkede kemalizmi benimsemiş bir parti yok. Lise 1 Anadolu öğrencisiyim, ama okul çapında sınıfta kalıyoruz eğlence oluyo jhgj. Kötü alışkanlığım yok, olan insanlara saygıyla yaklaşıyorum. Kavgacı biri değilim ama biraz umursamazım. Kitap okumayı çok severim artık bütçe zorluyorum o yüzden. İtiraf ediyorum, bazen kitap alıcak param olmuyo bende arkadaşlarımın facebook hesaplarına girip sevgilileriyle konuşmalarını okuyorum eheh. 130 sayfalık araştırmam olmasına rağmen hala illuminati yazamıyorum, googledan kontrol ediyorum. Moralim bozukken ve aşıkken çekilmez oluyorum. İşte, Yeis, Sehabe, Şsnışer- yeni halini değil bozdu kendini bence eski undergrand şarkılarını- Pit10, Beta, Deniz, Cumali, Sokrat, Sansar, XİR, KaptanFlow, Patron, Keişan, Ais, Can Araz, Azade, Sancak, Rapozof, Merdiven C. , Joker, Yunus Emre , Frekans, 2pac, Eminem falan iyidir yani severiz.
He bi de haxball oynarım ben
Daha fazla tanımak isteyen olursa bir özel mesaj atsın dönerim ben ona Very Happy

En son Steffie Frannie Roach tarafından Paz Haz. 26, 2011 1:33 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anetha Jaunés
Gaia Örgüt Ajanı - Elekto Gitarist&Solist
Anetha Jaunés

Lakap : ann

Hull / Hullegal Empty
MesajKonu: Geri: Hull / Hullegal   Hull / Hullegal Kilitt11C.tesi Haz. 25, 2011 10:39 pm

hüll , seni bu isimden tanıyoruz Very Happy
hoşgeldin canıms, ben bir ara konuştuğun ayşenur hatta şu anda msn'de açık olan :p Very Happy
Leilatha Naelgrath
Bitkibilim Profesörü - Aurecela Bina Sorumlusu
Bitkibilim Profesörü - Aurecela Bina Sorumlusu
Leilatha Naelgrath

Lakap : Lei

Hull / Hullegal Empty
MesajKonu: Geri: Hull / Hullegal   Hull / Hullegal Kilitt11C.tesi Haz. 25, 2011 10:43 pm

Üç-dört yıl oldu lan, yazdıklarını okumadım bile o derece iyi tanıyorum seni. neysem, iyi ki döndün beybi.
Anechka Novikova
V. Sınıf Atheraux
V. Sınıf Atheraux
Anechka Novikova

Hull / Hullegal Empty
MesajKonu: Geri: Hull / Hullegal   Hull / Hullegal Kilitt11C.tesi Haz. 25, 2011 10:56 pm

Hoş döndün. Razz
Steffie Frannie Fitzroy
Steffie Frannie Fitzroy

Hull / Hullegal Empty
MesajKonu: Geri: Hull / Hullegal   Hull / Hullegal Kilitt11C.tesi Haz. 25, 2011 11:37 pm

Leilatha Naelgrath demiş ki:
Üç-dört yıl oldu lan, yazdıklarını okumadım bile o derece iyi tanıyorum seni. neysem, iyi ki döndün beybi.
yok lan burda yeni alışkanlıklarımı da yazdım feysbuktaki hakkında mı okumadıysan bilmiyosun gdfxg.
Ayşenur, hangi Ayşenur çıkaramadım :/ Very Happy
Eheh herkese tenk yuu <3
Anetha Jaunés
Anetha Jaunés

Lakap : ann

Hull / Hullegal Empty
MesajKonu: Geri: Hull / Hullegal   Hull / Hullegal Kilitt11Paz Haz. 26, 2011 12:17 am

msnin de şu an açık olan bir ayşenur var ise o benim Very Happy
Léonard Golradir Aurel
Xänaphia Müdürü & Kehanet Profesörü - Admin
Xänaphia Müdürü & Kehanet Profesörü - Admin
Léonard Golradir Aurel

Hull / Hullegal Empty
MesajKonu: Geri: Hull / Hullegal   Hull / Hullegal Kilitt11Paz Haz. 26, 2011 1:23 am

Hoşgeldin Hülya Very Happy GG'da iyi vakit geçirmen dileğiyle !!!
Wilhelmina Pangborn
V. Sınıf Atheraux
V. Sınıf Atheraux
Wilhelmina Pangborn

Hull / Hullegal Empty
MesajKonu: Geri: Hull / Hullegal   Hull / Hullegal Kilitt11Paz Haz. 26, 2011 5:46 pm

Ehey, döndün iyi, çakma site bulalım bu aralar pek sıkıldım.

Hull / Hullegal
1 sayfadaki 1 sayfası