: God's Gamble : Revenge's Poisionous Game :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

karo,corci,corcılın,karı-delen vb.

5 posters
YazarMesaj
Lorelei Adorlee
IV. Sınıf Aethraux
IV. Sınıf Aethraux
Lorelei Adorlee

karo,corci,corcılın,karı-delen vb. Empty
MesajKonu: karo,corci,corcılın,karı-delen vb.   karo,corci,corcılın,karı-delen vb. Kilitt11Paz Haz. 26, 2011 6:53 pm

Selaam, ben Kardelen -arkiler arasında karo,corci,corcılın ve karı-delen gibi iğrenç şekillerde seslenişleri vardır- , on beş yaşında, lise mağduru zavallı biriyim. Çok hareketliyimdir ve gereksiz konuşma da benden meşhuru yoktur okulda. Rezil olmakta benim hobim resmen. Her gün rezil olabilme gibi bir yeteğim var yani. Hep gülerim, espiri yapınca komik olmadığını anladığımda bile insanlar konuşma şeklimden ve gülüş tarzımdan dolayı kahkahalara boğulurlar. Çok hızlı konuşurum. Bir keresinde konuşmam yüzünden aynı cümleleri 5 kere söylemek zorunda kalmıştım, her neyse. Yaklaşık bir buçuk yıldır rp yapmaktayım cınıms. Rpye aç varlıklardan biriyimdir. Sınavlara çalışmayıp rp yaparım yani. Hepinizle tanışıp, kaynaşıp rp yapmak isterim beybiler ^.^ Sanırım sitede tanıdığım pek kişi yok yani, öyle yani.
Léonard Golradir Aurel
Xänaphia Müdürü & Kehanet Profesörü - Admin
Xänaphia Müdürü & Kehanet Profesörü - Admin
Léonard Golradir Aurel

MesajKonu: Geri: karo,corci,corcılın,karı-delen vb.   karo,corci,corcılın,karı-delen vb. Kilitt11Paz Haz. 26, 2011 7:06 pm

Hoşgeldin soydaş Razz Sitede iyi vakit geçirmen dileğiyle !
Lorelei Adorlee
IV. Sınıf Aethraux
IV. Sınıf Aethraux
Lorelei Adorlee

MesajKonu: Geri: karo,corci,corcılın,karı-delen vb.   karo,corci,corcılın,karı-delen vb. Kilitt11Paz Haz. 26, 2011 7:18 pm

ehehe, hoşbuldum. Eminim iyi vakit geçiririm ^.^
Joella Mathieu
V. Sınıf Aurecela
V. Sınıf Aurecela
Joella Mathieu

MesajKonu: Geri: karo,corci,corcılın,karı-delen vb.   karo,corci,corcılın,karı-delen vb. Kilitt11Paz Haz. 26, 2011 8:29 pm

Memnun oldum Kardelen. Şu mükemmel takımlar yapan Kardelen olabilir misin sen? *.*
Evet bende sınavlara çalışmayıp rp yaparım. Sonra azar işitirim ama yine devam ederim. Eh, öyle yani. *.*
Fyodor Nicolai Petrenko
V. Sınıf Carya
V. Sınıf Carya
Fyodor Nicolai Petrenko

MesajKonu: Geri: karo,corci,corcılın,karı-delen vb.   karo,corci,corcılın,karı-delen vb. Kilitt11Paz Haz. 26, 2011 8:31 pm

Hoşgeldin Kardelen ^^ Hepimiz rp için ölüyoruz umarım en kısa sürede beraber bir şeyler karalarız. ^^
Lorelei Adorlee
IV. Sınıf Aethraux
IV. Sınıf Aethraux
Lorelei Adorlee

MesajKonu: Geri: karo,corci,corcılın,karı-delen vb.   karo,corci,corcılın,karı-delen vb. Kilitt11Paz Haz. 26, 2011 8:55 pm

Ben de memnun oldum Yağmur ^.^ Takım yaparım ama mükemmel değildir, o Kardelen değilim yani Razz Az azar işitmedim ben de, ehehe. Vee hoşbuldum Kadir, umarım karalarız ^.^
Leilatha Naelgrath
Bitkibilim Profesörü - Aurecela Bina Sorumlusu
Bitkibilim Profesörü - Aurecela Bina Sorumlusu
Leilatha Naelgrath

Lakap : Lei

MesajKonu: Geri: karo,corci,corcılın,karı-delen vb.   karo,corci,corcılın,karı-delen vb. Kilitt11Paz Haz. 26, 2011 10:24 pm

Yazıyı okuyunca 'oha lan aynı ben umm yani aynısının yarısından fazlası ben' dedim. Neysem, hoşgeldin Kardelen. Smile
Lorelei Adorlee
IV. Sınıf Aethraux
IV. Sınıf Aethraux
Lorelei Adorlee

MesajKonu: Geri: karo,corci,corcılın,karı-delen vb.   karo,corci,corcılın,karı-delen vb. Kilitt11Paz Haz. 26, 2011 10:32 pm

Kendim gibilere pek rastlamıyorum bu iyi olduğ Razz Hoşbulduum ^.^

karo,corci,corcılın,karı-delen vb.
1 sayfadaki 1 sayfası