: God's Gamble : Revenge's Poisionous Game :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Aykut | Patrick Seth Bridgerton

5 posters
YazarMesaj
Patrick Seth Bridgerton
Astronomi Profesörü & Eldoxia Bina Sorumlusu & Aether Ajanı
Patrick Seth Bridgerton

Lakap : Pat. Paty. Sethy.

Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Empty
MesajKonu: Aykut | Patrick Seth Bridgerton    Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Kilitt11Ptsi Tem. 18, 2011 3:35 pm

Ben Aykut. Sitenizi şans eseri buldum ve çok beğendim açıkçası. (:
Bu sene SBS'den kurtuldum ve liseye geçtim. 14 yaşındayım. Samsun'da oturuyorum. Fenerbahçe'liyim. Benimde iki ayrı RPG sitem var fakat reklam yapmak istemiyorum. Dost siteler için başvurdum. Umarım kabul ederler. Harry Potter, Açlık Oyunları, Vampir Akademisi, Ulysses Moore, True Blood ve Vampir Akademisi kitapları favorimdir. Ama tabii Harry Potter'ın yeri bende başka. Mitoloji severim. En çok Roma ve Mısır mitolojilerini. Favori tanrılarım; Mars ve Seth.

Hayatım kitap-müzik-internet-dizi dörtlüsünde geçer. Rock dinlerim. Nightwish, Within Temptation, Linkin Park, Muse, My Chemical Romance, The Rasmus, Green Day, Paramore, Ministry of Magic favori gruplarım.

Supernatural, TVD, Chuck, True Blood, Merlin, Camelot, -Ne yazık ki sona erdi.- ve ara sıra GG hayranıyım.

Şimdilik bu kadar. Razz

En son Patrick Seth Bridgerton tarafından C.tesi Tem. 23, 2011 12:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kimberly Isis Bridgerton
Aether Ajanı
Aether Ajanı
Kimberly Isis Bridgerton

Lakap : Kimy, Kim vs.

MesajKonu: Geri: Aykut | Patrick Seth Bridgerton    Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Kilitt11Cuma Tem. 22, 2011 6:16 pm

Aha kardeş! Şu koca tanıtımda insan kuzeninden de bahseder, değil mi? Razz
Neyse, hoşgeldin-hoşgeldim! Sayende bir RPG daha keşfetmiş olduk, ne güzel. Very Happy
Cashmere Caileigh
V. Sınıf Ventrue
V. Sınıf  Ventrue
Cashmere Caileigh

Lakap : Cash // Ady // C.

MesajKonu: Geri: Aykut | Patrick Seth Bridgerton    Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Kilitt11Cuma Tem. 22, 2011 10:06 pm

Ben de deniz, sitemize hoş geldiniz Very Happy Samsunda oturuyosun ha, bende orada okuyorum malesef ki Very Happy
Patrick Seth Bridgerton
Patrick Seth Bridgerton

MesajKonu: Geri: Aykut | Patrick Seth Bridgerton    Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Kilitt11Cuma Tem. 22, 2011 11:14 pm

Kimberly Isis Bridgerton demiş ki:
Aha kardeş! Şu koca tanıtımda insan kuzeninden de bahseder, değil mi? Razz
Neyse, hoşgeldin-hoşgeldim! Sayende bir RPG daha keşfetmiş olduk, ne güzel. Very Happy

Ahaha. Evet, yine ben ve yine ben. Neden hep ben RPG sitelerini keşfediyorum. Birazda sen bul. Razz

Cashmere Caileigh demiş ki:
Ben de deniz, sitemize hoş geldiniz Very Happy Samsunda oturuyosun ha, bende orada okuyorum malesef ki Very Happy

Teşekkür ederim. Daha önce hiç bir RPG sitesinde Samsun'da oturan biriyle karşılaşmamıştım. (: Okuyorum derken üniversite mi? Razz
Cashmere Caileigh
V. Sınıf Ventrue
V. Sınıf  Ventrue
Cashmere Caileigh

MesajKonu: Geri: Aykut | Patrick Seth Bridgerton    Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Kilitt11C.tesi Tem. 23, 2011 1:10 am

Evet üniversite malesef ve malesef ki:D sen hangi okulda okumayı düşünüyosun?Very Happy
Patrick Seth Bridgerton
Patrick Seth Bridgerton

MesajKonu: Geri: Aykut | Patrick Seth Bridgerton    Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Kilitt11C.tesi Tem. 23, 2011 1:23 am

Evet üniversite malesef ve malesef ki:D sen hangi okulda okumayı düşünüyosun?Very Happy

Hiiiiiiiiç istemeye istemeye Feza'ya gideceğim. /: Hangi bölümde okuyorsun? (:
Cashmere Caileigh
V. Sınıf Ventrue
V. Sınıf  Ventrue
Cashmere Caileigh

MesajKonu: Geri: Aykut | Patrick Seth Bridgerton    Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Kilitt11C.tesi Tem. 23, 2011 2:02 pm

Hadi ya feza mı, neden oraya gidiyosun ki? Psikoloji okuyorum ben de:D
Patrick Seth Bridgerton
Patrick Seth Bridgerton

MesajKonu: Geri: Aykut | Patrick Seth Bridgerton    Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Kilitt11C.tesi Tem. 23, 2011 5:36 pm

Hadi ya feza mı, neden oraya gidiyosun ki? Psikoloji okuyorum ben de:D

Ya işte, annemler ve dedemler yüzünden illa oraya gideceksin diyorlar. Devlet okuluna göndermiyorlar özel okul olarak da bir tek orasına yarı burslu girebiliyorum. Öyle işte.
Psikoloji mi aman tanrım. Zor olmalı. Razz
Jasper Dean Fitzroy
Gelişim Profesörü & Toreador Bina Sorumlusu
Gelişim Profesörü & Toreador Bina Sorumlusu
Jasper Dean Fitzroy

Lakap : Jass

MesajKonu: Geri: Aykut | Patrick Seth Bridgerton    Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Kilitt11C.tesi Tem. 23, 2011 6:50 pm

Hoşgeldin Aykut, bende Elif. Aynı yaştayız sanırsam Very Happy Lise seçme konusu çok zor, ailem karışmasa da şehir imkanları beni mahvetti. Ehm neyse, SPN izlemesem de Jensen ve Misha hayranıyım bende. Tekrardaan hoşgeldiin. Very Happy
Patrick Seth Bridgerton
Patrick Seth Bridgerton

MesajKonu: Geri: Aykut | Patrick Seth Bridgerton    Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Kilitt11C.tesi Tem. 23, 2011 7:41 pm

Jasper Dean Fitzroy demiş ki:
Hoşgeldin Aykut, bende Elif. Aynı yaştayız sanırsam Very Happy Lise seçme konusu çok zor, ailem karışmasa da şehir imkanları beni mahvetti. Ehm neyse, SPN izlemesem de Jensen ve Misha hayranıyım bende. Tekrardaan hoşgeldiin. Very Happy

Teşekkür ederim. Hoşbuldum. Razz Elimde olsa ülkeden kaçarım ama işte ne yapacaksın kader. SPN'ye bu yaz başladım bende 5.sezondayım. Tavsiye ederim. (: Teşekkür ederim, tekrardan. Razz
Cashmere Caileigh
V. Sınıf Ventrue
V. Sınıf  Ventrue
Cashmere Caileigh

MesajKonu: Geri: Aykut | Patrick Seth Bridgerton    Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Kilitt11C.tesi Tem. 23, 2011 11:27 pm

Hımm aile baskısı zor iş tabi Very Happy final falan da vardı onlara giremiyo musun?
Yok yaa psikoloji okumak çok da zor değil Very Happy ilk dönem okula haftada 2,5 gün gidiyodum Very Happy
Patrick Seth Bridgerton
Patrick Seth Bridgerton

MesajKonu: Geri: Aykut | Patrick Seth Bridgerton    Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Kilitt11C.tesi Tem. 23, 2011 11:51 pm

Hımm aile baskısı zor iş tabi Very Happy final falan da vardı onlara giremiyo musun?
Yok yaa psikoloji okumak çok da zor değil Very Happy ilk dönem okula haftada 2,5 gün gidiyodum Very Happy

Var ama işte yetmiyor. Razz Enaa, ne güzel Psikoloji mi okusam diye düşünürken benim kafanın ona hiç basmayacağını anladım. Ben zaten sorunlu biriyim yeterince. geek
Medusa Acheron
Antropolog
Antropolog
Medusa Acheron

MesajKonu: Geri: Aykut | Patrick Seth Bridgerton    Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Kilitt11Paz Tem. 24, 2011 12:18 am

Selam, selam. Lise hayatın en güzel dönemidir yaa, arkadaşlıkları filan bambaşkadır, çok taştır. Benimkiler öyleydi en azından. Yine liseye git deseler giderim yani Very Happy 9. sınıf çok salaktır sadece.

Bir de, hoşgeldiin!
Patrick Seth Bridgerton
Patrick Seth Bridgerton

MesajKonu: Geri: Aykut | Patrick Seth Bridgerton    Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Kilitt11Paz Tem. 24, 2011 12:24 am

Ahaha. Bilgilendirmen için çok teşekkür ederim. Evet 9.sınıf kötü diyorlar. (: Bu arada Hoşbuldum. Razz
Medusa Acheron
Antropolog
Antropolog
Medusa Acheron

MesajKonu: Geri: Aykut | Patrick Seth Bridgerton    Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Kilitt11Paz Tem. 24, 2011 12:25 am

Üniversitenin ilk senesi de kötü. İnsanın çalışası gelmiyor ki sınavlardan sonra. Very Happy
Patrick Seth Bridgerton
Patrick Seth Bridgerton

MesajKonu: Geri: Aykut | Patrick Seth Bridgerton    Aykut | Patrick Seth Bridgerton  Kilitt11Paz Tem. 24, 2011 12:26 am

Medusa Acheron demiş ki:
Üniversitenin ilk senesi de kötü. İnsanın çalışası gelmiyor ki sınavlardan sonra. Very Happy

Neyse ki daha dört sene var. Razz

Aykut | Patrick Seth Bridgerton
1 sayfadaki 1 sayfası