: God's Gamble : Revenge's Poisionous Game :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Isis | Selin

2 posters
YazarMesaj
Kimberly Isis Bridgerton
Aether Ajanı
Aether Ajanı
Kimberly Isis Bridgerton

Lakap : Kimy, Kim vs.

Isis | Selin Empty
MesajKonu: Isis | Selin   Isis | Selin Kilitt11Paz Tem. 24, 2011 9:39 pm

Merhabalar ifenim, sitenize çok sevgili kuzenimin keşfetmesi üzerine katılmış bulunmaktayım. Adım Selin, İzmir'de yaşıyorum. Hoş şu aralar yaz tarifesi hesabı İzmir hariç her yerde gibiyim ama neyse. Razz
Bu sene lise üçüm, stresli zamanlar başlamadan önce doya doya RP yapabileceğim son senem olacak muhtemelen. Sonrası malum.

4.5 senedir RP yapıyorum, ama öncesinde neredeyse 5 yıllık fanfiction yazarıyım. Hoş ilk seneler ne kadar iyiydim orası tartışılır *kesinlikle girmeyelim bu konuya* ama artık doğal olarak bu konularda kendime güveniyorum. Fanfiction olarak genelde HP üzerine yazarım ama orjinal ve supernatural fandomlarımda mevcut. Favori çiftim Pansy-Harry'dir. Eh işte öyle, bir gün kendi kitabımı çıkaracağıma hala inanıyorum. Tabii tembelliği bırakıp yazarsam. Razz

HP demişken, Harry Potter benim hayat felsefemdir. Kesinlikle hayatamın bir parçası ve ne olursa olsun vazgeçeceğimi düşünmüyorum. 10 yıldır, benim için her şey demek. Dostlarım, hayallerim.. ne diyim yani kesinlikle başka bir dünya. Özellikle Draco Malfoy, yıllardır aradığım kayıp sevdalım. Razz Bir gün bulacağım evet!

Aslında hobilerimi saymak isterim ama bilgisayara girdiğimde *çıkıyor muyum acaba* başka bir hobim kalmıyor. Artık tescillendiği üzere tam bir bilgisayar bağımlısıyım. Dolayısıyla neredeyse artık tüm dünyam internetten dönmeye başladı. Durum vahim, ama ben hayatımdan memnunum. Hala nefes alıyorum değil mi? Razz

Tam bir kitap koliğimdir. Başladığım kitabı o gün bitiririm. Hiç bıkmam. Genelde aşk kitapları favorimdir. Ah şu duygusallık.. hala kurtulabilmiş değilim. Gerilim, macera da severim ama. Favori yazarlarım aşk kitaplarında 3J. Bkz. Judith Mcnaught, Julia Quinn, Julie Garwood. Onun dışında en başta JK Rowling, Dan Brown ve şu an aklıma gelmeyen bir çok yazar.

Gevezelik ettiğimi fark ettim ve kısa kesmeye çalışacağım. Fazla dizi izleyen birisi değilimdir ama Supernatural fanıyım. Her ne kadar millet sövse de Muhteşem Yüzyıl'ı da bayıla bayıla izlerim. *hey adamlar birbirinden taş* Camelot'u da izlerdim amma ve lakin bitirdiler! Yazık oldu o kadroya.

İdolüm Scarlett Johansson'dır, öyle bir kadın insan olabilir mi ki?! Her neyse, James Blunt ve Linkin Park favori iki sanatçım. James Blunt hayallerimi gerçekleştirerek İzmir'de konser verdi, bir gün kısmet LP konserine inşallah.

Çok uzatmıyorum, daha ne kadar uzatabilirim ki? Razz Burada olmaktan memnunum, sitenin teması vs. çok hoşuma gitti. Sizleri de yakın zamanda tanıyacağımı umuyorum. Çabuk kaynaşmak dileğiyle, ben çenemi kapadım. Saygılar sevgiler. Very Happy
Patrick Seth Bridgerton
Astronomi Profesörü & Eldoxia Bina Sorumlusu & Aether Ajanı
Astronomi Profesörü & Eldoxia Bina Sorumlusu & Aether Ajanı
Patrick Seth Bridgerton

Lakap : Pat. Paty. Sethy.

Isis | Selin Empty
MesajKonu: Geri: Isis | Selin   Isis | Selin Kilitt11Paz Tem. 24, 2011 10:51 pm

Ahaha. Hoş geldin kuzenciğim. Razz Daha 2 gün önce yan yanaydık ama belki tanımazsın diyerek adımın Aykut olduğunu söylemek istiyorum. Razz
Kimberly Isis Bridgerton
Aether Ajanı
Aether Ajanı
Kimberly Isis Bridgerton

Lakap : Kimy, Kim vs.

Isis | Selin Empty
MesajKonu: Geri: Isis | Selin   Isis | Selin Kilitt11Çarş. Tem. 27, 2011 4:33 am

Enee tanışıyor muyuz bayım? Razz Ahh o zaman memnun oldum asdfgh.

Isis | Selin
1 sayfadaki 1 sayfası