: God's Gamble : Revenge's Poisionous Game :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

# vasilisa.

+5
Levérine Alice Sloqéra
Cashmere Caileigh
Akhyls Dolores
Blaise Morrell
Darja Romanova
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Darja Romanova
V. Sınıf Lasombra
V. Sınıf  Lasombra
Darja Romanova

# vasilisa. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: # vasilisa.   # vasilisa. - Sayfa 2 Kilitt11Paz Mayıs 23, 2010 12:46 am

Tamam geliyorum birazdan lejantınaaa bekle beni. Razz
Élodie Aimée LeRoux
İnsan
İnsan
Élodie Aimée LeRoux

Lakap : Éla, Amy

MesajKonu: Geri: # vasilisa.   # vasilisa. - Sayfa 2 Kilitt11Paz Mayıs 23, 2010 1:01 am

bekliyoorumm Very Happy
http://raivoisa.deviantart.com
Elaine Adreanne Méliès
İnsan
İnsan
Elaine Adreanne Méliès

Lakap : Harley Quinn'e duyduğu büyük hayranlıktan dolayı çok yakınları ona Harley der.

MesajKonu: Geri: # vasilisa.   # vasilisa. - Sayfa 2 Kilitt11Ptsi Mayıs 24, 2010 2:30 pm

# vasilisa. - Sayfa 2 AmandaSeyfried_22x# vasilisa. - Sayfa 2 AmandaSeyfried_18
Kurgu aklıma hiç gelmedi. Müsait olduğun bir zamanda beraber bulalım diyorum. Razz
Darja Romanova
V. Sınıf Lasombra
V. Sınıf  Lasombra
Darja Romanova

MesajKonu: Geri: # vasilisa.   # vasilisa. - Sayfa 2 Kilitt11Salı Mayıs 25, 2010 12:51 pm

Tamam bulabiliriz. Ama düşman falan olsak daha eğlenceli RPler yapabiliriiz bence. Razz
Sen derste bir soruya cevap verirsin ben de gülerim vs. ilk RPmiz de derste yapılır hatta tarih profesörüyle anlaşabiliriz. Razz
Elaine Adreanne Méliès
İnsan
İnsan
Elaine Adreanne Méliès

Lakap : Harley Quinn'e duyduğu büyük hayranlıktan dolayı çok yakınları ona Harley der.

MesajKonu: Geri: # vasilisa.   # vasilisa. - Sayfa 2 Kilitt11Salı Mayıs 25, 2010 1:31 pm

Mmm, güzel olabilir. Razz Ama şu aralar çok meşgulüm, sınav haftaları falan. SBS'ye de az kaldı zaten, o yüzden Haziran'ın 6'sından sonra çok daha iyi rpler yapılabilir. Razz
Darja Romanova
V. Sınıf Lasombra
V. Sınıf  Lasombra
Darja Romanova

MesajKonu: Geri: # vasilisa.   # vasilisa. - Sayfa 2 Kilitt11Salı Mayıs 25, 2010 2:01 pm

Tamam problem değil. Ama lejantta ekli olanlarla RP yapma zorunluluğu var. Bu yüzden daha sonra ekleyeceğim. Razz
Eritheia
Müdire Yardımcısı & Tarih/Mitoloji Profesörü
Müdire Yardımcısı & Tarih/Mitoloji Profesörü
Eritheia

Lakap : Fae

MesajKonu: Geri: # vasilisa.   # vasilisa. - Sayfa 2 Kilitt11Çarş. Haz. 09, 2010 4:12 pm

Spoiler:
# vasilisa. - Sayfa 2 3771 # vasilisa. - Sayfa 2 3775 # vasilisa. - Sayfa 2 3778 # vasilisa. - Sayfa 2 3779
Bende nasıl ekli olduğunu hatırlatma amaçlı :]
Kurguyu konuşmuktuk zaten, böyle bir şey olmalı hemen hemen. Rp'mize de bir ara(!) başlayacağımız için -afdsa- bir sorun yok. ^^
Élodie Aimée LeRoux
İnsan
İnsan
Élodie Aimée LeRoux

Lakap : Éla, Amy

MesajKonu: Geri: # vasilisa.   # vasilisa. - Sayfa 2 Kilitt11Çarş. Haz. 09, 2010 9:36 pm

zeynepcüüümmm ellerinden öper iconlarım ve adım Very Happy değiş bakiyimm :K

Spoiler:
http://raivoisa.deviantart.com
Darja Romanova
V. Sınıf Lasombra
V. Sınıf  Lasombra
Darja Romanova

MesajKonu: Geri: # vasilisa.   # vasilisa. - Sayfa 2 Kilitt11Cuma Haz. 11, 2010 9:03 pm

• Ekliycem şimdii ve düzelticem de mal spoilerlar açılmıyo ahah Very Happy Neyse halledicem birazdan Very Happy
Evelyn Stradlin
İnsan
İnsan
Evelyn Stradlin

Lakap : Evey.

MesajKonu: Geri: # vasilisa.   # vasilisa. - Sayfa 2 Kilitt11Ptsi Haz. 21, 2010 9:39 pm

Zeey, ben.
Çok sıkı dost olamayız gibi göründü; çünkü sade vampirim mesela ben, sonra çok özgüven patlaması da değilim. Ama milletin işine karışmam ve kararlıyımdır da bir yandan. O yüzden arada konuşmuşluğumuz falan olabilir.
# vasilisa. - Sayfa 2 Natalie-Portman-natalie-portman-9988949-100-100 # vasilisa. - Sayfa 2 Natalie-Portman-natalie-portman-9988951-100-100
Levérine Alice Sloqéra
İnsan
İnsan
Levérine Alice Sloqéra

Nerden : Bilinmiyor.[Kayıplara karıştı Alice , bi' bu eksikiti.*-*]
Lakap : Lév ,Verinda , Al.

MesajKonu: Geri: # vasilisa.   # vasilisa. - Sayfa 2 Kilitt11C.tesi Tem. 03, 2010 8:26 pm

Ben geldim.İlk rpg'yi yazdığıma göre şimdi seni rahatsız etmem lazım.# vasilisa. - Sayfa 2 Suspect

# vasilisa. - Sayfa 2 105xy85.# vasilisa. - Sayfa 2 X3yvc.# vasilisa. - Sayfa 2 1z39oog.# vasilisa. - Sayfa 2 2q385dv.# vasilisa. - Sayfa 2 2wmjtkk.# vasilisa. - Sayfa 2 28o5rm
Darja Romanova
V. Sınıf Lasombra
V. Sınıf  Lasombra
Darja Romanova

MesajKonu: Geri: # vasilisa.   # vasilisa. - Sayfa 2 Kilitt11C.tesi Tem. 03, 2010 8:52 pm

İkinizi de ekledim, hoşlanmadığınız bir yer varsa ya da eklemek istediğiniz bir şeyler. Söyleyin :]
Levérine Alice Sloqéra
İnsan
İnsan
Levérine Alice Sloqéra

Nerden : Bilinmiyor.[Kayıplara karıştı Alice , bi' bu eksikiti.*-*]
Lakap : Lév ,Verinda , Al.

MesajKonu: Geri: # vasilisa.   # vasilisa. - Sayfa 2 Kilitt11C.tesi Tem. 03, 2010 10:04 pm

Gayet güzel olmuş ama aklımda bi' şey varda toparlayamıyorum. Doğru düzgün bir cümle kurunca söylerim.# vasilisa. - Sayfa 2 Icon_biggrin

# vasilisa.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» # vasilisa .
» # vasilisa .