: God's Gamble : Revenge's Poisionous Game :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Theodore Henry Pierce

+2
Katherine Gilbert
Thedore Henry Pierce
6 posters
YazarMesaj
Thedore Henry Pierce
İnsan
İnsan
Thedore Henry Pierce

Theodore Henry Pierce Empty
MesajKonu: Theodore Henry Pierce   Theodore Henry Pierce Kilitt11Paz Mayıs 16, 2010 4:33 pm

Değişik kurgular aramamın yanısıra, mükemmel bir kurgu planlayıp insanları da içine dahil etmek istiyorum. Kızkardeşim Neferet ile birlikte aile, dost, düşman arıyoruz. Aynı zamanda Vampire Diaries tarzı bir kurgu denemek istiyorum. Okuyanlar anlayabilir, bu fikirlerle ya da kendi fikirlerinizle başvurabilirsiniz. Teşekkür ederim.
Katherine Gilbert
İnsan
İnsan
Katherine Gilbert

MesajKonu: Geri: Theodore Henry Pierce   Theodore Henry Pierce Kilitt11Paz Mayıs 16, 2010 7:04 pm

Bu karakterimle de bu kurguya katılıyorum.
Luciana Larsson
İnsan
İnsan

Lakap : Carol, Mél.

MesajKonu: Geri: Theodore Henry Pierce   Theodore Henry Pierce Kilitt11Paz Mayıs 16, 2010 9:09 pm

Rp partneri olabiliriz. Razz
Milene Hélen Quertius
İnsan
İnsan
Milene Hélen Quertius

MesajKonu: Geri: Theodore Henry Pierce   Theodore Henry Pierce Kilitt11Ptsi Mayıs 17, 2010 1:54 pm

VD'den kendime uygun bir kurgu bulamadım o yüzden kendim bir şeyler düşündüm gibi. Benim karakterim vampirlere karşı kin ve nefret beslemiyor, daha çok elf ve büyücülerden nefret ediyor gibi. Hatta nymph olmasaydı vampir olmak isterdi. Bu yüzden ırklar arasında biraz dışlanıyor, yalnız takılmayı tercih ediyor falan ama seninle nötr bir ilişkimiz olabilir.Yani nefretle karışık arkadaşlık gibi bir şey.
Neferet Pierce
İnsan
İnsan
Neferet Pierce

MesajKonu: Geri: Theodore Henry Pierce   Theodore Henry Pierce Kilitt11Paz Mayıs 23, 2010 5:12 pm

Bence seni VD kurgusuna sıkıştırabiliriz. Razz Benim yakın arkadaşım olmanı çok isterim, Theonun da olursun bence. Farklı ırklardan yakın arkadaş olunca rp yaparken mükemmel kurgular çıkabilir.
Elaine Adreanne Méliès
İnsan
İnsan
Elaine Adreanne Méliès

Lakap : Harley Quinn'e duyduğu büyük hayranlıktan dolayı çok yakınları ona Harley der.

MesajKonu: Geri: Theodore Henry Pierce   Theodore Henry Pierce Kilitt11Ptsi Mayıs 24, 2010 1:22 pm

Evet, güzel olur.

*Hélen'in diğer karakteri olmak.
Thedore Henry Pierce
İnsan
İnsan
Thedore Henry Pierce

MesajKonu: Geri: Theodore Henry Pierce   Theodore Henry Pierce Kilitt11C.tesi Mayıs 29, 2010 2:31 pm

Hmm, merhaba Helen'in diğre karakteri. Bence uygun, istersen biz de yakın olabiliriz. Zaten herseyi paylasacağım ama ask degil, kardes kadar yakın olacağım bir kız aramaktaydım.
Katherine Gilbert
İnsan
İnsan
Katherine Gilbert

MesajKonu: Geri: Theodore Henry Pierce   Theodore Henry Pierce Kilitt11Salı Haz. 01, 2010 6:21 pm

Bence olsun olsun olsun. Ben mutlu olurum. Very Happy

Theodore Henry Pierce
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Theodore Henry Pierce
» Thedore Henry Pierce