: God's Gamble : Revenge's Poisionous Game :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

+ Dark Elven Earion.

+2
Anisa Leavitt
Earion
6 posters
YazarMesaj
Earion
Kılıç Ustası
Kılıç Ustası
Earion

Lakap : İspanyol

+ Dark Elven Earion. Empty
MesajKonu: + Dark Elven Earion.   + Dark Elven Earion. Kilitt11Salı Tem. 06, 2010 3:06 pm

+ Dark Elven Earion. Earion

Gözüme kaçan bir sen yaşlar akıttın
Dört duvar neler gördü bilsen o yüzden sapıttım
Yağmur olsa mutluluk inan ben hep kuraktım
Ulaşabilseydim bulutlara onları boğardım

+ Aslında bir elfin tersine yaşam sürmüştüm hep. Bir katil olmak içimi hep buruk kılıyordu. Öldürmek alıştığım bir maceraydı. Ve kana susamışlığım, yüzümdeki masum çizgiyi yok etmişti yıllar sonra. Anne ve babamın intikamını kaç vampir avladıktan sonra durduracaktım? Hiç bir fikrim yok aslına bakarsan. Ben böyle büyüdüm ve böyle devam edecek bundan sonra da.

+ Bir sabah uyandığımda nereden bilebilirdim ki, hayatım 360 derece değişecekti? Şimdi hatıralara daldığım sıralarda, anlayabiliyor muyum olanları? Hayır, hala neden bu kadar yalnızım bilmiyorum. Neden bu kadar yalnızlığı sevdiğimi de bilmiyorum.

+ O sabah gözümü açtığımda, her şey o kadar normaldi ki. Belki, yaşadığım en normal sabahlardan birisiydi. Tabi ki, bu normallik fazla gelmişti. Bir haber gelmişti hatırlıyorum, elf arkadaşlarımdan birinin ailesinin öldüğü haberiydi bu. Sevdiğim dostlarımdan birisiydi. Hiç ağlamamıştı, bir kenara çekilip düşüncelere dalmasını seyrederken bir haber daha... Okul müdürü, beni odasına çağırıyordu. Kalbim hiç olmadığı kadar hızlı atmaya başlamıştı. Odaya sessiz adımlarla giderken, olanları düşünmeye ve şimdi ne yapacağımı planlamaya başlamıştım. Ama her seferde başarısızdım...

+ Müdür ailemin öldüğü haberini verdiğinde, gözlerimden iki damla yaş çeneme doğru aktı. Bu akıttığım son göz yaşlarımdı... O günden beri ilk kez anılara dalıyorum. Bana acı vermemesi için böyle söz vermiştim kendime. O günden sonra benim için dünyanın bütün sabahları aynıydı. Artık tek yaptığım, vampirlerden intikamımı alana kadar onları katletmekti.

Şeytan evime hep misafir ölüm yaşama kefil
Sefil dudaklarım dökerse kelimeler benim
Zaman tersi akarken tekerrürde cinnetim
Çizdiğim tüm resimlerde hep karanlık cennetim

+ Dark Elven Earion. 58412758
+ Dark Elven Earion. 12477956

+ Dark Elven Earion. Untitl16

En son Earion tarafından C.tesi Tem. 10, 2010 3:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Earion
Kılıç Ustası
Kılıç Ustası
Earion

MesajKonu: Geri: + Dark Elven Earion.   + Dark Elven Earion. Kilitt11Salı Tem. 06, 2010 3:12 pm

+ Dark Elven Earion. Earionliki

+ Dark Elven Earion. 2dlnhg10
Chryséis Nequam
Chryséis, benim baş belam. Küçük yaştan beri hep sol tarafımı süsleyen kız. Hiç bir zaman yanımdan ayrılmamıştı ve ben de onun ayrılmasına izin vermemiştim. Hep bir kız kardeş gibi etrafımda gezinirdi. Her şeye karşı koruma ihtiyacı hissederdim kendimde, abi içgüdüsü oluşurdu. Ama, onun kendini gayet iyi koruyabildiğini gördüğümde çok şaşırmıştım. Yine de o benim kız kardeşim gibi. +Candan Öte. + İş Arkadaşı

+ Dark Elven Earion. Tudors3
Anisa Leavitt
Onun hayatını ve geçmişini araştırdığım zaman, kendi geçmişim aklıma gelmişti. Dün gibi hatırlıyorum. Yaşayan elf avcılarını araştırdığım zaman en dikkatimi çeken onun hayatı olmuştu. Çünkü, çok benziyorduk. Ama bu benzerliğin bir trajik yanı ise, onunla karşılaştığım zaman bir saniye bile düşünmeden öldürmeye çalışacağım... +Benzer +Düşman

Earion demiş ki:
Her türlü kurguya ve ilişkiye açığım.

En son Earion tarafından Çarş. Tem. 07, 2010 10:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Anisa Leavitt
İnsan
İnsan
Anisa Leavitt

MesajKonu: Geri: + Dark Elven Earion.   + Dark Elven Earion. Kilitt11Salı Tem. 06, 2010 9:20 pm

Anisa ile düşman olmalarına rağmen aslında o kadar da farklı değiller. Anisa'nın da değer verdiği kişiler elfler tarafından katledilmiş. Bu nedenle o da elflerden intikam almaya başlamış. =) İstediğin gibi, istediğin icon ile ekleyebilirsin, bunlardan olmasına gerek yok.

Spoiler:
Earion
Kılıç Ustası
Kılıç Ustası
Earion

MesajKonu: Geri: + Dark Elven Earion.   + Dark Elven Earion. Kilitt11Çarş. Tem. 07, 2010 12:01 am

Tamamdır Smile
Chryséis Nequam
Elf Müzisyen
Elf Müzisyen
Chryséis Nequam

Lakap : Séis

MesajKonu: Geri: + Dark Elven Earion.   + Dark Elven Earion. Kilitt11Çarş. Tem. 07, 2010 10:21 pm

+ Dark Elven Earion. 2dlnhgh+ Dark Elven Earion. 2wn2q90+ Dark Elven Earion. 2hg8uoz
Heey, kurgu söylemem gerek mi? Sen biliyorsun zaten. Ha illa ki söyleyeceksem; çocukluk arkadaşın, Earion Wink
Earion
Kılıç Ustası
Kılıç Ustası
Earion

MesajKonu: Geri: + Dark Elven Earion.   + Dark Elven Earion. Kilitt11Çarş. Tem. 07, 2010 10:35 pm

Tamamdır ^^
Nyks Leathra
Yazar & Çellist
Yazar & Çellist
Nyks Leathra

Lakap : N

MesajKonu: Geri: + Dark Elven Earion.   + Dark Elven Earion. Kilitt11Cuma Ağus. 06, 2010 5:38 pm

+ Dark Elven Earion. Katie33katiemcgrath7877

Nyks, Earion'u bir düşmandan çok bir eğelence kaynağı olarak görüyor. Onu öldürmekten büyük zevk alacak ama bunu bir türlü yapamıyor. Bu yüzden onu takıntı haline getirdi.
Angeráto Ránewen
Kılıç ve Yay Ustası
Kılıç ve Yay Ustası
Angeráto Ránewen

MesajKonu: Geri: + Dark Elven Earion.   + Dark Elven Earion. Kilitt11Cuma Ağus. 06, 2010 5:54 pm

+ Dark Elven Earion. Icon2o + Dark Elven Earion. Icon1v

Kurgumuz belli kardeşim ama sen şekillendirirsen daha güzel olucak diye düşünüyorum =)
Fanetta Dolphin Pierre
İnsan
İnsan
Fanetta Dolphin Pierre

Lakap : Netta./Dolph./Fani.

MesajKonu: Geri: + Dark Elven Earion.   + Dark Elven Earion. Kilitt11Salı Eyl. 07, 2010 1:03 pm

Evet bende eklenmek isterim (: İşte icon
+ Dark Elven Earion. Ale-alessandra-ambrosio-1728735-100-100

Kurgu:
Devamlı okuduğun Gizli Geçit dergisinin editörü. Ayrıca her elf gibi onu çekici buluyorsun. Bir şekilde tanışmak istiyorsun. Sokakta bir kaç kez karşılaştın ama sohbet etmediniz. Çaktırmadan Fanetta'da seninle tanışmak istiyor. Kumarbaz olduğun için adın Fanetta'ya ulaşıyor.

işte saçma bir kurgu. Sen istediğin gibi oynayabilirsin Smile

+ Dark Elven Earion.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aimée * a dark angel of sin.